Gutter 08 (9 år)

066

Trenere

NavnTelefonE-post
Morten Helland 90973466 morten.helland@fagforbundet.no
Petter Berntzen 95752104 petterberntzen@gmail.com
Henrik Flaten 98013379 henrikflaten@hotmail.com
Ted Fredlund 41244542 tedallan@hotmail.com
Jarle Døviken 90177925 jarle@baron.no
Tor Inge Hageberg 92016681 tor-inge.hageberg@akersolutions.com
Geir Henning Schei Martinsen 95 76 30 29 scheimartinsen@getmail.no
Thomas Kristensen 98699100 thomas@niso.no
Kim Ceesay  90709261 kim.ceesay@getmail.com
Kristian Ackenhausen 93684246 kristian.ackenhausen@gmail.com

Lagleder

NavnTelefonE-post
Geir Henning Schei Martinsen 95 76 30 29 scheimartinsen@getmail.no

Dugnadsansvarlig

NavnTelefonE-post
Ingrid Gjerdrum 99277899 ingrid.gjerdrum@gmail.com

Treningstider

StedDag & tidNotat
Kunstgresset Tirsdag: 17:30 - 18:30  
Kunstgresset Lørdag: 10:00 - 11:00  
Et tilbakeblikk på 2016 og veien videre i 2017

Et tilbakeblikk på 2016 og veien videre i 2017

Våre gutter startet å trene sammen høsten 2013, og har nå spilt 3 hele sesonger sammen. Sesongen 2016 har gitt mange gode opplevelser.

MS G08: Tilbakeblikk på 2014 og veien videre i 2015

MS G08: Tilbakeblikk på 2014 og veien videre i 2015

Gutter 2008 har lagt bak seg sin første hele sesong og vi kan trygt si at det har vært et fint og begivenhetsrikt år.

Ny spennende kamp for MS G08

Ny spennende kamp for MS G08

MS G08 fortsatte denne gode trenden i Mikroserien på Tøyen idet MS 3 vant sin kamp 5 - 4 mot Årvoll Rød. Kampen utviklet seg til en usedvanlig jevn og velspilt affære, og heldigvis trakk MS 3 det lengste strået.

Vellykket miniturnering for gutter 2008

Vellykket miniturnering for gutter 2008

Det ble en vellykket miniturnering i Manglerudhallen for gutter 2008. Vålerenga stilte med 2 lag, Nordstrand med 2 lag og MS med hele 4 lag, og alle lag spilte 2 kamper hver. God innsats og godt humør preget alle kampene, og gutta var veldige fornøyde med å ha spilt sine første kamper.

Et tilbakeblikk på 2015 og veien videre i 2016

Et tilbakeblikk på 2015 og veien videre i 2016

Tiden flyr og gutta i MS G08 har lagt bak seg nok et fint fotballår. Opplevelsene har vært gode og mange.

MS G08: Første halvdel av  Mikroserien er ferdigspilt

MS G08: Første halvdel av Mikroserien er ferdigspilt

MS G08 er ferdig med vårsesongen i Mikroserien og vi kan melde om mange gode resultater:

Solid åpning av MS G08

Solid åpning av MS G08

Onsdag 14. mai startet gutter 2008 sesongen ved sin deltakelse i Mikroserien på Lille Tøyen, og først ute var MS 1 og MS 2.